Kontakta min kund för att visa SpeedLedger e-bokföring
Ta för vana att alltid fråga hur kunden sköter sin bokföring - oavsett om kunden sköter sin bokföring själv eller lämnar bort kommer SpeedLedger e-bokföring underlätta din kunds bokföring. Väck intresset för din kund, sedan ringer vi påSpeedLedger upp för att se om tjänsten kan passa.
Det räcker långt med att du tipsar kunden om SpeedLedger e-bokföring så berättar vi på SpeedLedger mer! Visa gärna introduktionsfilmen som intresseväckare för att sen skicka en intresseanmälan. Vill du ha personlig kontakt är du alltid välkommen att ringa oss på 031-780 06 00
Det som händer efter det att ni eller kunden har skickat en intresseanmälan är att kunden omgående blir kontaktad för personlig genomgång via telefon & Internet. Notera gärna ditt namn och mejladress i intresseanmälan så återkopplar vi till dig!
